Friday, February 26, 2021

MË TË SHIKUARAT

Dyfishohet numri i të infektuarve me COVID-19 sot në krahasim me ditën e djeshme

Në raportin e fundit, IKSHPK-ja njofton se gjatë 24-orëve të fundit janë infektuar 79 persona, që do të thotë më shumë se dyfishi i...

Ja çka i shkruan presidenti Trump kryeministrit Hotit në një letër

Trump i dërgon një letër Hotit ku ai kishte shkruar: "Faleminderit për librin dhe që u bashkove me mua në shtëpinë e bardhë kohët e...

Flet Hoti: Për 100 ditë qeverisje ne kemi zero afera korruptive

Ai ka shkruar në profilin e tij në facebook ku ka përmbledhur disa nga arritjet e qeverisë së tij brenda 100 ditë qeverisje. Ky ishte...

Flet trajneri Challandes nëse do japë dorëheqje pas humbjes

Pas ndeshjes, trajneri Challandes u pyet nëse do të jap dorëheqje në rast mos kualifikimi në Kampionatin Evropian, ku në tetor luajnë kundër Maqedonisë...

Skandal në defilen e Rihannas me rroba të brendshme këndohet kënge me hadithin e pejgamberit Muhamed

Rihanna u kërkon falje të gjithë muslimanëve pasi që luajti një këngë me një hadith të pejgamberit Muhamed në sfilatën e rrobave të brendshme...

Zëvendëspresidenti amerikan rezulton negativ në testin e coronavirusit

Zëvendëspresidenti i Shteteve të Bashkuara, Mike Pence, dhe gruaja e tij, kanë rezultuar negativ për coronavirus, tha zëdhënësi i tij të premten, disa orë...

TË TJERA