Wednesday, June 23, 2021

MË TË SHIKUARAT

Skandal në defilen e Rihannas me rroba të brendshme këndohet kënge me hadithin e pejgamberit Muhamed

Rihanna u kërkon falje të gjithë muslimanëve pasi që luajti një këngë me një hadith të pejgamberit Muhamed në sfilatën e rrobave të brendshme...

Zëvendëspresidenti amerikan rezulton negativ në testin e coronavirusit

Zëvendëspresidenti i Shteteve të Bashkuara, Mike Pence, dhe gruaja e tij, kanë rezultuar negativ për coronavirus, tha zëdhënësi i tij të premten, disa orë...

TË TJERA